Jesteśmy firmą cateringową z wieloletnim doświadczeniem w gastronomii, od 2008 wyspecjalizowaną w zdrowym cateringu dla dzieci. Wytwarzane przez naszą firmę posiłki dostarczane są do przedszkoli i szkół na terenie Krakowa i jego okolic.

Używamy jedynie naturalnych, wysokiej jakości produktów. Preferujemy kuchnię zdrową, opartą na produktach nie przetworzonych, naturalnych przyprawach i ziołach, bez sztucznych dodatków, konserwantów i polepszaczy smaku. Dbamy o różnorodność posiłków, wychodzimy do dzieci z propozycją poznania kuchni z różnych regionów świata oraz naszej rodzimej kuchni regionalnej.

Przywiązujemy dużą wagę do sezonowości jadłospisu, mając na uwadze zdrowotne walory żywienia i jego wpływ na przyszłe, zdrowe nawyki żywieniowe dzieci, zgodnie z dewizą: „ jesteś tym, co jesz".

To, co jedzą dzieci wpływa na ich samopoczucie oraz ważne czynności organizmu, a nawyki żywieniowe nabyte w dzieciństwie często kształtują późniejsze wybory. Dieta dzieci powinna być zrównoważona odżywczo, odpowiednia dla danego wieku, różnorodna i oparta o produkty jak najmniej przetworzone - naturalne i wysokiej jakości.

Jesteśmy maratończykami, sami prowadząc zdrowy tryb życia zaczęliśmy zwracać szczególną uwagę na jakość spożywanych posiłków i wpływ zbilansowanej, zdrowej, nie przetworzonej żywności na nasze zdrowie. Naszą wiedzę i zdobyte doświadczenie wykorzystujemy przy tworzeniu jadłospisów. Jednocześnie ciągle się szkolimy i poszerzamy naszą wiedzę.

standard_1500x1125_kideatingdinner